Rodinná dovolená

nabídky pro rodiny

Nejcennější je čas, který trávíme s rodinou, a proto v Kompasu pečlivě a promyšleně připravujeme rodinnou nabídku. Jsme si vědomi, že existuje téměř tolik různých očekávání a tužeb, kolik existuje různých rodin, takže vybíráme destinace s širokou škálou různých typů ubytování a dalších služeb. Prohlédněte si rozmanitou nabídku, kterou jsme pro vás připravili, a dejte nám vědět o svých přáních a představách.

Chorvatsko

Chorvatské pobřeží od Istrie po Dalmácii a s 1 000 ostrovy nabízí nespočet různých pláží, z nichž některé zaujímají vysoká umístění v různých celosvětových anketách hodnotících kvalitu pláží. Většina z nich se může pochlubit svou malebností, stejně jako přidělení ocenění tzv. Modré vlajky. Kromě krásných pláží a čistého moře existuje více důvodů k návštěvě Chorvatska: moderní a kvalitní ubytování v hotelech a resortech či apartmánech a soukromých penzionech, v mobilním domě nebo dokonce v karavanu nebo stanu; vynikající kuchyně, bohaté kulturní a přírodní dědictví….

Vždy se budete do Chorvatska se svou rodinou rádi vracet.

Slovinsko

Slovinsko je zelený ráj, který nabízí příležitosti k nezapomenutelným a rozmanitým rodinným zážitkům. Ať už se jedná o relaxační pobyty u moře nebo špičkovou zábavu v termálních parcích po celém Slovinsku, od Prekmurje po pobřeží, od Bohinje po Čatež. Skutečné přírodní perly v podobě slovinských kopců a hor, řek, jezer a vodopádů čekají na návštěvu rodin, které milují aktivní dovolenou a užívají si objevování malebných turistických stezek, dobrodružství v adrenalinových parcích a autentických vodních dobrodružství.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou