Tým spolupracovníků Kompasu

Tým spolupracovníků Kompasu

Jsme tým Kompasu

Největší výhodou společnosti Kompas je tým vysoce profesionálních a zkušených zaměstnanců, kteří s radostí z práce a s důvěrou v jejich znalosti a bohaté zkušenosti zaručí, že jsme nepostradatelným společníkem na Vašich cestách.

Zkušený tým Kompasu čítá více než 200 interních spolupracovníků, společně s externími spolupracovníky (turističtí průvodci, delegáti, animátoři, řidiči autobusů) je jich více než 500.

Profesionalita, vysoká motivace, neustálé vzdělávání, školení a dokonalost naší práce nás činí těmi nejlepšími.

Společné hodnoty interních a externích spolupracovníků společnosti Kompas

Kvalita

Díky naší profesionální a kvalitní práci všichni zaměstnanci společnosti Kompas významně přispívají k uznání Kompasu jako silné společnosti. Proto můžeme také poskytovat našim hostům vysoce kvalitní služby.

Odpovědnost

Realizace přijatých závazků je základem naší práce.

Týmová práce

Spojením sil v rámci týmové práce jsme na trhu úspěšní a plníme očekávání našich zákazníků.

Spojení s našimi zákazníky a partnery

Ve společnosti Kompas budujeme kvalitní partnerství s našimi obchodními partnery, zákazníky a dodavateli v podobě pravidelných návštěv a odborných workshopů, které nám pomáhají vyměňovat si znalosti a zkušenosti a tím růst.

Ve společnosti Kompas si velmi dobře uvědomujeme důležitost trvalé spolupráce s obchodními partnery, jsme vždy připraveni reagovat na jejich přání a pravidelně plníme vzájemnou odpovědnost.

Vysoká angažovanost

Společnost se vyznačuje vysokou angažovaností svých zaměstnanců, což je nejlepším ukazatelem toho, že směřujeme správným směrem.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou