O nás

O nás

KOMPAS Praha spol s r.o. je členem sítě KOMPAS TURIZEM GROUP a.s., společnosti aktivní v oblasti mezinárodního cestovního ruchu. Udržuje tradici založenou cestovní a autobusovou agenturou KOMPAS, založenou v roce 1951. V současné době KOMPAS vlastní a kontroluje 16 společností, 17 poboček, 4 zastupitelské kanceláře, a 2 licenční společnosti ve 12 evropských zemích, USA, Kanadě a Austrálii. Společnost nyní zaměstnává okolo 229 vysoce kvalifikovaných odborníků pro oblast cestovního ruchu. KOMPAS je také zakladatelem Mediterranean Operators Association (MOA), založené roku 1999. Základní obchodní struktura KOMPASu zahrnuje komplexní turistický servis, a to:

AKTIVNÍ CESTOVNÍ RUCH

zajišťuje ubytování, stravování, exkurze, transfery, průvodcovské služby pro jednotlivce i skupiny a speciální nabídky pro studenty v Praze i v dalších městech České a Slovenské republiky. Na vyžádání nabízíme speciální ceny pro tour-operátory.

PASIVNÍ CESTOVNÍ RUCH

nabízíme vlastní katalog pro letní dovolenou se spoustou nabídek a možností vlastního výběru dopravy individuálním klientům a cestovním kancelářím, našim provizním prodejcům.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou