Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Kvarner, Veli Lošinj

Vitality hotel Punta

Veli Lošinj je klidné přímořské letovisko s přístavem na ostrově Lošinj, je nejjižnější a nejvýchodnější obcí ostrova, spadající pod město Mali Lošinj. Od konce 19. stol. prohlášen klimatickým lázeňským místem, vyniká mírným podnebím, vysokým počtem hodin slunečního svitu a bohatou středomořskou vegetací. Jeho poloha v mírné, zalesněné pahorkatině, a místní architektura s četnými parky a zahradami, působí velmi malebným dojmem. Habsburský arcivévoda Karel Štěpán si tu dal postavit v r. 1866 honosnou vilu a nazval ji Seewarte/Mořská stráž, současně založil krásný park, v němž soustředil více než 200 různých cizokrajných rostlin. Tuto iniciativu začali napodobovat i někteří zdejší bohatí obchodníci a mořeplavci a přiváželi si ze svých cest vzácné rostliny, které pak přispěly k půvabnému vzhledu městečka. Je tu i sídlo chorvatské nevládní organizace Modrý svět - Ústav pro výzkum a ochranu moře, zaměřené především na projekty týkající se populace delfínů v této lokalitě

Ubytování

Poloha: cca 50 m od moře, do centra města Veli Lošinj cca 200 m, Mali Lošinj cca 3 km.

Pláž: skalnatá, betonová, betonová, pláž oceněna Bílou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná restaurace, kavárna s terasou, obchod s novinami, obchody, směnárna, ATM, Wellness Center & Spa Punta (2.750 m², v rámci Spa 2 venkovní bazény s mořskou vodou, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 9 luxusních prostor pro procedury pro jednotlivce i páry, pedikúra, manikúra, sauny (infračervená, finská, bio a 2 parní lázně, relaxační zóna), parkování zdarma pro hotelové hosty (do obsazenosti), vnitřní garážové stání za poplatek 8€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (standard, 73196); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (standard, 73197); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností přistýlky (superior, 73198); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, 73199); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, mořská strana (punta, 88770); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (premium, 87266); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana park, s možností přistýlky (standard plus, 88771); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek (suite, 82961); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon.

Internet: Wi-Fi zdarma v celém hotelu.

Stravování: snídaně formou bufetu; možnost doplacení polopenze; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: animační programy pro dospělé, animační programy pro děti (5-12 let) v sezóně, tenisové kurty (12 kurtů, z toho 4 osvětlené), půjčovna kol, turistické stezky, fitness, vodní sporty.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 8€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa hotelu: www.losinj-hotels.com

Nabídka pro děti: dětský bazén, animační programy v sezoně.

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Autobusová doprava: nelze.

Check-in/ check-out: po 14:00 hod./ do 11:00 hod.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje:

 • ubytování se snídaní
 • Wi-Fi
 • používání županu a obuvi
 • plážová taška na pokoj/pobyt

Děti:

 • dítě do 2 let ZDARMA bez nároku na lůžko
 • dítě do 5 let ZDARMA v pokoji standard plus a superior
 • děti do 12 let ZDARMA v pokoji premium
 • až 2 děti do 12 let ZDARMA v pokoji suite

Možné doplatky (při rezervaci):

 • večeře 450 Kč/dosp. os./den, děti 3-5 let mají slevu 50%, děti 5-12 let mají slevu 30%

Možné doplatky (na recepci):

 • dětská postýlka 8€/den (po předchozím potvrzení)
 • garážové stání 8€/den

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou