Chorvatsko od 1628 CZK

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Valamar Collection Girandella Resort - Girandella Family Hotel

- TOP destinace na pobřeží Istrie - luxusní dovolená v prvotřídním a jedinečném resortu pro rodiny s dětmi - venkovní bazén a čtyři tematické pláže

Destinace

Původně rybářská osada Rabac, ležící ve stejnojmenné malé zátoce na Istrijském poloostrově, otevírá bránu Kvarnerské riviéry. Čisté moře, krásné oblázkové pláže a skvělé klima předurčily toto místo k rychlému rozvoji turistiky (první hotel tu byl otevřený již v roce 1889). Dnes zde panuje čilý společenský ruch, atraktivní a dobře vybavené letovisko řadí Rabac k oblíbeným turistickým destinacím. Nabídka ubytovacích služeb se stále zkvalitňuje, letovisko nabízí řadu hotelů a jiných objektů, kde můžete strávit báječnou dovolenou. Díky klimatu se sem jezdí i na zimní ozdravné pobyty.

Ubytování

  • 10% sleva do 1.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: vedle krásných pláží, cca 1 km od Rabacu.

Pláž: skalnatá, oblázková, pláž byla oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), 4 tematické pláže Carnerolo, Sunrice, Maro Family a Sundance Sandy Family; možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži zdarma (v omezeném množství).

Bazén: venkovní vyhřívaný bazén (28°C, 100 m²) se sladkou vodou, dětský vyhřívaný bazén (30°C, 100 m²), dětské vodní skluzavky a vodní efekty, ručníkový servis, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), poolbar.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, směnárna, sejf na recepci za poplatek, parkování v ceně.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností přistýlky (superior, FSU3S, 89319); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek v oddělené části s posuvnými dveřmi (family suite junior, FJF4S, 89320); vždy vysoušeč vlasů, minibar, sejf, telefon.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře nápoje (točené pivo, bílé a červené víno, voda, džus); možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: fitness, programy Stay Fit (5 programů každý den), víceúčelová místnost pro společné cvičení, Bike Center Rabac (vše pro cyklisty na jednom místě, dětské cyklotrasy kolem resortu Girandella Valamar), animace pro děti i dospělé (v sezóně), hudební a zábavné programy pro nezapomenutelné noci, víceúčelové sportovní hřiště, tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Domácí mazlíčci: platba na recepci 25€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.valamar.com

Nabídka pro děti: Maro Club (0-3, 3-7 a 7-12 let) různé aktivity a zábavní program pod odborným dohledem, pro děti starší 12 let venkovní prostor pro sport a zábavu (plážový volejbal, stolní tenis, badminton), Maro Disco, Maro Party - večerní zábavní program pro děti; vše v období 15.6.-31.8.2022.

Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi plus a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • polopenzi plus
  • pobytovou taxu

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
  • pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Speciální nabídka:

  • 10% sleva do 1.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou