Chorvatsko od 1096 CZK

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Resort Villas Rubin - apartmány

- v blízkosti pláže oceněné modrou vlajkou - atraktivní cyklistické a turistické stezky vedoucí chráněnou přírodou pobřeží - velmi populární historický Rovinj jen 3 km

Destinace

Přístavní město Rovinj je postavené na bývalém ostrově a od 18. stol. je uměle propojené s pevninou. Rovinj proslul díky početné umělecké komunitě. Každoročně se v srpnu stane z ulice Grisia galerie, kde místní malíři představují a prodávají svá díla. Na procházku můžete vyrazit do dvou přístavů, na prohlídku kostela sv. Eufémie s 58 m vysokou věží, románské kaple svaté Trojice nebo do městského muzea. Po upravené promenádě můžete dojít k plážím, které jsou oblázkové, kamenné i písečné a táhnou se kolem pobřeží. Pro sportovce je k dispozici široká nabídka: vodní sporty, hřiště, horolezecká stěna, projížďky na kole nebo na koni. Ve městě naleznete i zábavní komplex Monvi, kde se pořádají zábavní akce, koncerty a diskotéky. Milovníci gastronomie si můžou vybrat z mnoha restaurací, barů a kaváren. V létě si nenechte ujít Rybářské slavnosti s vystoupením folklorních skupin a přípravou rybích specialit, v září oslavu patronky svaté Eufémie, s průvodem a večerním ohňostrojem.

 

Ubytování

 • 25% sleva do 15.1.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
 • 15% sleva do 15.2.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
 • sleva je vázaná na jména účastníků, při změně účastníka bude sleva odebrána

Poloha: cca 3 km jižně od města Rovinj.

Pláž: cca 50-100 m, skalnatá, kamenitá, oblázková, pláž oceněná modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pláže), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén (732 m²) se sladkou vodou, dětský bazén (140 m²), tobogán, možnost pronájmu lehátek a slunečníků zdarma (do obsazenosti).

Vybavení resortu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, dětské hřiště, sportovní hřiště, sejf na recepci (za poplatek), parkování v ceně.

Ubytování: studio A2-3, velikost 30 m² - denní místnost se 2 lůžky a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vana/WC, TV/sat, klimatizace, terasa (STD3, 73967); apartmán A2-4, velikost 33 m² - 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vana/WC, TV/sat, klimatizace, terasa (N41, 73968); apartmán A4-5, velikost 38 m² - 2 oddělené 2lůžkové ložnice, denní místnost s pohovkou pro 1 osobu, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, terasa (N52, 73969); apartmán A4-5, velikost 43 m² - 2 oddělené 2lůžkové ložnice, denní místnost s pohovkou pro 1 osobu, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, terasa (N52X, 84988); vždy vysoušeč vlasů, kuchyňský kout, lednice, kávovar, telefon.

Internet: Wi-Fi s omezeným přístupem v celém resortu.

Stravování: vlastní; s možností dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze.

Sport a zábava: tenisové kurty, tenisová škola, plážový volejbal, basketbalové hřiště, házená, stolní tenis, půjčovna kol a lodí, minigolf, vodní sporty, animační programy (v hlavní sezóně), vodní aerobik, sportovní hry, program se živou hudbou.

Domácí mazlíčci: platba na recepci 10€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.maistra.hr

Nabídka pro děti: dětský bazén, dětské hřiště, mini klub pro děti 4-11 let, tvůrčí kroužky, mini disko.

Cena zahrnuje: nájem apartmánu a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • nájem apartmánu
 • závěrečný úklid
 • výměnu ložního prádla a ručníků (každé 4 dny)
 • pobytovou taxu
 • využití venkovního bazénu
 • parkování

Možné doplatky (při rezervaci):

 • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
 • polopenze 495 Kč/dosp. os./den, 248 Kč/dítě 0-12 let/den

Poznámka:

 • v případě doplatku za stravování, všechny osoby v apartmánu musí mít stejný typ stravování

Speciální nabídka:

 • 25% sleva do 15.1.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
 • 15% sleva do 15.2.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
 • sleva je vázaná na jména účastníků, při změně účastníka bude sleva odebrána

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou