Chorvatsko od 1096 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Zivogosce

Hotel TUI Blue Adriatic Beach Resort

- turistická destinace Makarská riviéra - hotel pouze pro dospělé s all inclusive - živé kapely, sportovní programy, wellness a relaxace

Živogošće je klidné městečko na jižní straně Makarské riviéry, na úpatí pohoří Biokovo. První známky osídlení jsou již od dob Ilyřanů a Římanů. Dnes se letovisko skládá z tří malých vesniček, které jsou umístěny podél staré cesty. Zajímavostí je pramen Pokrivenica, u kterého byl za římských dob vytesán epigram, který oslavuje sladkou vodu z pramene. Dodnes je funkční, i když je přístupný pouze při odlivu. Pláž v letovisku je oblázková s hrubým pískem, s délkou 6 km a lemována borovicemi a olivovníky. K večerní zábavě je k dispozici taneční terasa nad mořem, diskoklub, bistro, bar a restaurace. Živogošće je bezesporu nejklidnějším letoviskem na Makarské riviéře. Má však dobré podmínky pro vodní sporty a cyklistiku a při troše štěstí může zahlédnout i delfíny.

Ubytování

  • hotel pouze pro osoby od 16 let
  • vstup do restaurace na večeři vyžaduje se vhodný oděv, pánové musejí mít dlouhé kalhoty, do restaurace v průběhu večeře je zakázán vstup v krátkých kalhotách, triku a v otevřené obuvi

Poloha: v Živogošće, cca 20 km od Makarské.

Pláž: cca 50 m, oblázková, lehátka a slunečníky na pláži zdarma (v omezeném množství).

Bazén: venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, bary, market, Wellness & Spa (finská sauna, masáže a kosmetické procedury za poplatek), venkovní terasa, parkování za poplatek 7€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, strana park (standard, 83025); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, výhled moře (standard, 83026); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, výhled moře (limited, 92930); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, výhled moře (superior, 92931); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, výhled moře (junior suite, 92932); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, výhled moře, přímý vstup do bazénu (standard, swim-up, 92933, tento typ pokoje je pouze na vyžádání); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, mořská strana, přímý vstup do bazénu (junio suite, swim-up, 85757, tento typ pokoje je pouze na vyžádání); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, strana park (standard, 95662); nior suite, 92927); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi, telefon, set na přípravu kávy a čaje.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00 hod.), odpolední káva, čaj a zákusek.

Sport a zábava: koktejlový bar, vodní sporty, půjčovna kol.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: nelze.

Internetová adresa: www.tui-blue.com

Cena zahrnuje: ubytování, all inclusive a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 12:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • all inclusive
  • Wi-Fi

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.640 Kč/os.
  • kratší pobyt s příplatkem 20% (po předchozím potvrzení)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou