Chorvatsko od 1096 CZK

Chorvatsko, Istrie, Umag

Hotel Sipar Plava Laguna

- vynikající dopravní dostupnost - přímo na pláži - „Punta Pool“ od léta 2022, mezi hotelem Sipar Plava Laguna a hotelem Umag Plava Laguna, nedaleko pláže, zbrusu nový, bazénový komplex se třemi bazény

Destinace

Umag je přístavní město na severozápadě Istrijského poloostrova. Starobylé jádro leží na úzkém poloostrůvku mezi dvěma mělkými zálivy (severnější funguje jako přístav s jachtařskou marinou). Jeho počátky najdeme v 7. st., kdy zde vznikla starořímská osada; až do 10. st. sužovaly obyvatele ničivé nájezdy loupeživých pirátů, po vypálení původní osady se obyvatelstvo opevnilo (z té doby pochází dochované zbytky městských hradeb). Ve starobylých uličkách najdete spoustu půvabných zákoutí, restaurací, taveren a kaváren, panuje zde čilý společenský ruch, najdeme tu i moderní sportoviště a pláže. Umag je známý především díky tenisovým turnajům ATP (od r. 1990). Příznivé podnebí přeje pěstování vinné révy, největší vinné sklepy na Istrii najdete právě tady. Okolní mělčiny zase přejí rybářům.

Ubytování

Důležité:

  • 15% sleva do 15.3.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: přímo u moře, cca 2 km od Umagu, v sezóně je zde turistický vláček (za poplatek).

Pláž: přímo na pláži, skalnatá, betonová plata, přírodní, oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: komplex venkovních bazénů - venkovní bazén (237 m²) s mořskou vodou, dětský bazén (45 m²) s mořskou vodou, brouzdaliště pro malé děti (20 m²), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), ručníkový servis, pool bar.

„Punta Pool“ od léta 2022, mezi hotelem Sipar Plava Laguna a hotelem Umag Plava Laguna, nedaleko pláže, zbrusu nový, bazénový komplex se třemi bazény (celková plocha bazénů 600 m²), bazén pro neplavce (187 m²), dětský bazén (357 m²) s tobogánem a dětskými vodními atrakcemi, baby bazén pro nejmenší (30 m²), parkem s vodními spreji, vodním kinem a venkovním podiem, prostornou sluneční terasou, dětským hřištěm a animačním klubem ( dětský klub zahrnuje aktivity a hry s proškolenými animátory ve specializovaných kroužcích, Baby Corner - koutek s hrami a zařízeními pro nejmenší (od 8 měsíců do 4 let) jako pískoviště, skluzavky, bazének s míčky a podobně, Teens Club - pro mládež ve věku 13 až 17 let s řadou sportovních aktivit a turnajů, Pepi Club - tvořivé dílny, sportovní hry, kulečníkové hry, hry pro celou rodinu, taneční workshopy, badatelské aktivity a mnoho dalšího pro děti od 4 do 12 let, herna – s hrami jako Play Station, airhockey a stolní fotbal.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, směnárna, sejf na recepci za poplatek, bankomat ATM, dobíjecí stanice pro elektro automobily, parkování za poplatek 1 €/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností přistýlky (premium, P3BM, 84463); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností přistýlky (superior, S3BP, 84462); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (classic, C2BN, 84461); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek (family, F4BM, 84465); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností 2 přistýlek (superior, F4BP, 84464); 4lůžkové pokoje (2 propojené pokoje), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností 2 přistýlek (superior, V4BP2, 87328); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (sgluse, classic, C2BN, 97284);vždy vysoušeč vlasů, minibar, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, program pro dospělé, živá hudba, Umag Tennis Academy - tenisová akademie, Golf Range, pujčovna kol.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.plavalaguna.com

Nabídka pro děti: animační program pro děti mini klub (4-12 let), kreativní kroužky.

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování s polopenzí
  • pobytovou taxu

Děti:

  • dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA
  • 2. dítě do 5 let bez lůžka ZDARMA
  • 2. dítě do 5-12 let bez lůžka sleva 50%
  • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.490 Kč/os.

Speciální nabídka:

Důležité:

  • 15% sleva do 15.3.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou