Chorvatsko od 1302 CZK

Chorvatsko, Istrie, Porec

Hotel Plavi Plava Laguna

od CZK Nejnižší cena v sezóně

Destinace

Poreč je nejen malebným přístavem, ale především oblíbeným turistickým střediskem Istrie, jehož území sahá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavu Lagunu až po Zelenu Lagunu. Historie tohoto starobylého města se datuje 2000 let nazpátek, díky tomu zde najdeme zbytky antických chrámů, středověké benátské domy a paláce a také nejvýznamnější památku, byzantskou Eufráziovu baziliku ze 6.st. (na seznamu světového dědictví UNESCO). Poreč se může pyšnit i dobrým vínem a „panenským“ olivovým olejem, díky příznivému klima a složení půdy. Členité okolní pobřeží vybízí ke koupání v malých zátokách s příjemnými plážemi, obklopenými piniemi. V blízkosti města se nachází největší chorvatský aquapark Aquacolors (plocha 10hektarů) s bohatou nabídkou vyžití pro děti i dospělé – tobogány, skluzavky, bazény, líná řeka. Poreč je místem pro každého, ať už jste milovník historie, zábavy, sportu či dobrého jídla.

Ubytování

Poloha: na poloostrově Zelená laguna, cca 50 m od pláže, cca 5 km od města Poreč, v sezóně je zde turistický vláček (za poplatek).

Pláž: skalnatá, betonová, travnatá, možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (platba na recepci 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (economy, E2, 73925); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, francouzské lůžko (economy, E2F, 91209); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon (classic, C2B, 80681); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (classic, C2BP, 84968); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (classic, C2BM, 73927); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností 1 přistýlky (classic, C3B, 80680); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 1 přistýlky (classic, C3BM, 83217); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (economy, E1, 73928).

Internet: Wi-Fi zdarma na recepci hotelu.

Stravování: polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře nealkoholické nápoje (točené pivo, bílé a červené víno, voda, džus) v období 30.5. – 25.9.2021; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení); možnost pobytů také pouze se snídaní anebo pobytů s plnou penzí.

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: na vyžádání, v ceně.

Internetová adresa hotelu: www.plavalaguna.com

Nabídka pro děti: animační program pro děti.

Cena zahrnuje: ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • ubytování
 • zvolený druh stravování
 • pobytovou taxu

Děti:

 • dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA
 • dítě do 5 let bez lůžka ZDARMA
 • dítě do 5-12 let bez lůžka sleva 50%
 • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

 • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
 • pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Poznámka:

 • dětská postýlka v ceně (po předchozím potvrzení)

Sleva za včasný nákup:

 • do 15.4.2021, zahrnuta v ceně

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou