Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Hotel Park Plaza Belvedere

Destinace

Medulin je významné středisko na jihu istrijského poloostrova, cca 15 km od Puly. Svá luxusní sídla si zde stavěli Římané již ve starověku. Jsou zde ideální podmínky na koupání, zdejší moře je průzračně, pláže částečně oblázkové a kamenité. Nejznámější je ovšem písečná pláž Bijeca, která je 1 km dlouhá, s pozvolným vstupem do vody, oblíbená hlavně u rodin s dětmi. V Medulinu najdete široké sportovní vyžití, např. školu windsurfingu, potápění a vodního lyžování, můžete vyzkoušet sportovní rybolov nebo jachting. Rovněž je tu velká nabídka hřišť a dalších sportovišť, cyklistických a běžeckých stezek. Letovisko nabízí 40 restaurací s místními specialitami (v moři se velmi daří langustám), atraktivní noční život pro milovníky zábavy ve vinárnách a barech, nespočet koncertů, slavností a folklórních večerů. A přitom si zde každý může najít i klidný koutek.

Ubytování

Poloha: cca 600 m od Medulinu, cca 10 km města Pula.

Pláž: cca 50 m, oblázková, skalnatá, betonová plata; 500 m písčitá pláž Bijeca (jediná písečná pláž v okolí); možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláži (za poplatek).

Bazén: 2 venkovní bazény s mořskou vodou (500 m² a 220 m²), dětský bazén, 2 vnitřní bazény s vyhřívanou mořskou vodou (300 m² a 96 m²), možnost pronájmu lehátek a slunečníků u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, bary, bar u bazénu kavárna, obchod, welness & spa (sauny, masáže, kosmetické procedury), nabíjecí stanice pro elektromobily, parkoviště zdarma pro hotelové hosty (do obsazenosti).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana park (standard, 74019); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, mořská strana (standard, 74022); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností 1 přistýlky (superior, 74020); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana moře, s možností 1 přistýlky (superior, 74021); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností 2 přistýlek (family, 82911); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností 2 přistýlek (family, 82912); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava: plážový volejbal, víceúčelové sportovní hřiště (fotbal, házená, volejbal), tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, dětské hřiště.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa hotelu: www.arenahotels.com

Nabídka pro děti: venkovní bazén, mini klub u bazénu, dětské hřiště.

Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: od 14:00 hod. /do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • polopenzi
  • pobytovou taxu

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os
  • příplatek za jednolůžkový pokoj - 50% (po předchozím potvrzení)

Poznámka:

  • dítě do 3 let s 2 dospělými zdarma (bez nároku na lůžko nebo v dětské postýlce, není možné v pokoji typu family)
  • příplatek za 1lůžkový pokoj je možný pouze v pokojích typu standard a superior

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou