Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Seget Donji Trogir

Hotel Medena

Starobylé město a přístav Trogir se nachází zčásti na pevnině a zčásti na ostrově Čiovo. Přes Trogirský průliv je spojen moderním zvedacím mostem. Samotné historické centrum města se nachází na malém ostrůvku o rozměrech asi 500 x 250 m v nejužší části Trogirského průlivu (mezi pevninou a ostrovem Čiovo, s pevninou je spojen krátkým kamenným mostem) a tvoří tak přirozený vstup do Kaštelského zálivu. Jachtaři tu mají k dispozici dvě mariny, další se nachází v sousední obci Seget Donji. Středověké a hradbami částečně opevněné centrum města je od r. 1997 zapsáno do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO, představuje nejlépe zachovalý románsko-gotický komplex nejen v Dalmácii, ale v celé Východní Evropě. Najdete zde zachovalý zámek, věž, asi deset kostelů a řadu obytných domů a paláců z románského, gotického, renesančního a barokního období.

Ubytování

V roce 2021 hotel neposkytuje službu all inclusive.

Poloha: v lokalitě Seget Donji, cca 4 km severně od Trogiru.

Pláž: cca 280 m, oblázková, betonová plata, dostupná od hotelu z mírného svaha po chodníku s několika schody, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou, možnost zapůjčení lehátka a slunečníky (za poplatek, v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, parkoviště (v ceně, směnárna, sejf na recepci za poplatek.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (standard, kategorie 3*, 86051); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, kategorie 3*, 86053); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností 2 přistýlek (standard, kategorie 3*, 86052); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností 2 přistýlek (superior, kategorie 4*, 89922); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností 2 přistýlek (superior, kategorie 4*, 87114); 2lůžkové pokoje s dvoulůžkovou ložnicí, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana s možností 2 přistýlek (family, superior, kategorie 4*, 89923); vždy chladnička, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost doplatku za plnou penzi; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení); v roce 2021 hotel neposkytuje službu all inclusive.

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: na vyžádání, platba na recepci 2 €/den.

Internetová adresa hotelu: www.hotelmedena.com

Nabídka pro děti: dětské hřiště, herní automaty.

Cena zahrnuje: ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • zvolený druh stravování
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK dle Zákona č.159/99

Děti:

  • dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.640 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

  • dětská postýlka 2 €/den

Poznámka:

  • v roce 2021 hotel neposkytuje službu all inclusive

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou