Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Hotel Lišanj

- ideální pro rodinnou dovolenou, široká nabídka zábavy pro děti - Wellness & Spa, hotel přímo u pláže - obec Novi Vinodolski skrývá skutečné bohatství kulturního dědictví

Přístav a oblíbené letovisko Novi Vinodolski se nachází při ústí říčky Suha Ričina do Vinodolského průlivu, cca 9 km od Crikvenice. Antické osídlení připomíná věž Lopar u stejnojmenné zátoky a také zde stála pravděpodobně i původní antická osada. Ve 14. st. zde byl vybudován hrad, z něhož se zachovala jen původní opevněná věž Kvadrac. Ve městě najdete i další historické dominanty a Národní muzeum. V letovisku, v zátoce Lišanj, je pěkně upravená píšečno-oblázková pláž, která byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou za čisté moře a příjemné prostředí. Stín tu poskytuje borový les, pláž má částečně pozvolný vstup do moře, takže poskytuje dobré podmínky pro rodiny s dětmi. Je také vybavena výtahem pro hendikepované osoby, kterým umožňuje snazší přístup do vody. Přes sezónu je na pláži bohatá nabídka zábavního a sportovního vyžití, především vodních sportů, na souši se můžete věnovat cyklistice nebo hrát míčové hry. Pro pobavení můžete vyrazit do barů, restaurací, ale především na diskotéky a taneční terasy. Za nejoblíbenější akci je považován v srpnu probíhající několikadenní Letní karneval.

Ubytování

Poloha: přímo u moře, cca 600 m od centra města Novi Vinodolski.

Pláž: cca 100 m, betonová, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: 2 venkovní bazény s mořskou vodou, 2 malé dětské bazény se skluzavkou, 2 vnitřní bazény s vyhřívanou mořskou vodou (součástí Wellness & Spa), možnost pronájmu lehátek a slunečníků u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wellness & Spa (bazén, finská a turecká sauna), fitness, kosmetický salon, masáže, nabíjecí stanice pro elektromobily, parkování za poplatek 10€/den (platba na recepci).

parkování v ceně (do obsazenosti).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, strana park, s možností přistýlky (standard, SBP, 85072); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, SBM, 85071); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, s možností přistýlky (classic, COP1, 92733); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat (classic, COP2, family, VOK, 92734); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat (standard, app, VOK, 92732); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, mořská strana (standard, VOK, 92731); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, strana park (standard, con, family, KOBP, 92729); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana (standard, con, family, KOBM, 92730); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana (GOBM1, grand, family, 90741); 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, strana park, s možnistí přistýlky (standard, con, family, SOBP, 92735); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi, klimatizace.

Poznámka: pokoje VOK vždy 2 pokoje s jedním vstupem (92734, 92732, 92731); pokoje CON vždy 2 propojené 2lůžkové pokoje se dvěma vstupy (92729, 92730, 92735)

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: light all inclusive – plná penze formou bufetu.

Sport a zábava: tenisové kurty, víceúčelové sportovní hřiště, poblíž možnost vodních sportů na pláži (za poplatek), využití bazénů, fitness.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.jadran-crikvenica.hr

Nabídka pro děti: venkovní dětské bazény, dětská herna s kinem, dětské hřiště, herna s videohrami.

Cena zahrnuje: ubytování, light all inclusive a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • light all inclusive
  • vstup do sauny, bazénu a fitness

Děti:

  • děti do 12 let ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
  • příplatek za jednolůžkový pokoj +70%

 

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou