Chorvatsko od 1096 CZK

Chorvatsko, Istrie, Porec

Hotel Istra Plava Laguna

- oblíbená turistická destinace na Istrii - relaxační dovolená v krásné zátoce, jen pár kroků od pláže - nápoje u večeře

Destinace

Poreč je nejen malebným přístavem, ale především oblíbeným turistickým střediskem Istrie s tradicí turismu již od roku 1844. Jeho území se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Historie tohoto starobylého města se datuje 2000 let nazpátek, díky tomu zde najdeme zbytky antických chrámů, středověké benátské domy a paláce a také nejvýznamnější památku, byzantskou Eufráziovu baziliku ze 6.st. (na seznamu světového dědictví UNESCO). Poreč se může pyšnit i dobrým vínem a panenským olivovým olejem, díky příznivému klimatu a složení půdy. Členité okolní pobřeží vybízí ke koupání v malých zátokách s příjemnými oblázkovými plážemi, z nichž řada je označena Modrou vlajkou - mezinárodním symbolem, označujícím vysokou kvalitu pláže a mořské vody. V blízkosti města se nachází největší chorvatský aquapark Aquacolors (plocha 10hektarů) s bohatou nabídkou vyžití pro děti i dospělé – tobogány, skluzavky, bazény, líná řeka. Poreč je místem pro každého, ať už jste milovník historie, zábavy, sportu či dobrého jídla.

Ubytování

 • sleva do 1.4.2023 zahrnuta v ceně (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: na poloostrově Zelená laguna, cca 4,5 km od města Poreč, v sezóně zde jezdí turistický vláček do centra Poreče (v denních hodinách každých 30 minut a za poplatek), lodní spojení (v denních hodinách každých 60 minut a za poplatek).

Pláž: cca 200 m, skalnatá, betonová, travnatá, pláž oceněná modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pláže), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek), v blízkosti plážového baru.

Bazén: venkovní bazén (100 m²) se sladkou vodou, dětský bazén (16 m²) se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, směnárna, sejf na recepci za poplatek, parkování za poplatek 1€ /den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, s možností přistýlky (economy, E2, 89479); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (classic, C2BN, 89478); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (economy, E1, 75392); 2lůžkové pokoje suite, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností přistýlky (suite, U3B, 75390); 2lůžkové pokoje suite, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (suite, U3BN, 91633); vždy vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře nealkoholické nápoje (točené pivo, bílé a červené víno, voda, džus - v období 25.5.-16.9.2023), tematická večeře 1x týdně, občerstvení v době oběda (v období 25.5.-16.9.2023).

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.plavalaguna.com

Nabídka pro děti: animační program pro děti.

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí plus (v období 25.5.-16.9.2023 a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • ubytování s polopenzí plus (v období 25.5.-16.9.2023)
 • pobytovou taxu

Děti:

 • dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA
 • dítě do 5 let bez lůžka ZDARMA
 • dítě 5-12 let bez lůžka sleva 50%
 • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

 • zpáteční autobusová doprava 2.490 Kč/os.
 • pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Poznámka:

 • dětská postýlka v ceně (po předchozím potvrzení)

Speciální nabídka:

 • sleva do 1.4.2023 zahrnuta v ceně (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou