Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Hotel Hedera

- součástí hotelového komplexu Maslinica - jen pár kroků od pláže oceněné Modrou vlajkou - animační programy pro děti i dospělé

Destinace

Původně rybářská osada Rabac, ležící ve stejnojmenné malé zátoce na Istrijském poloostrově, otevírá bránu Kvarnerské riviéry. Čisté moře, krásné oblázkové pláže a skvělé klima předurčily toto místo k rychlému rozvoji turistiky (první hotel tu byl otevřený již v roce 1889). Dnes zde panuje čilý společenský ruch, atraktivní a dobře vybavené letovisko řadí Rabac k oblíbeným turistickým destinacím. Nabídka ubytovacích služeb se stále zkvalitňuje, letovisko nabízí řadu hotelů a jiných objektů, kde můžete strávit báječnou dovolenou. Díky klimatu se sem jezdí i na zimní ozdravné pobyty.

Ubytování

  • 10% sleva do 31.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: v zálivu Maslinica, 500 m od centra Rabacu.

Pláž: cca 100 m, oblázková, skalnatá, pláž oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), 2 vnitřní bazény s vyhřívanou sladkou a mořskou vodou (uzavřen červenec-srpen).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, směnárna, sejf na recepci (za poplatek), parkování v ceně.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled ulice (street, 73152); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled ulice (street, 83022); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, 73154); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností 2 přistýlek pro max 1 dosp. osoba  a 1 osobu do 18 let (rozkládací pohovka 140x190 cm, superior, 73155); vždy vysoušeč vlasů, chladnička, sejf, telefon.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu (u večeří 1 nápoj, voda + 0,25 l vína nebo 0,2 l piva nebo 0,2 l nealkoholického nápoje); možnost doplatku za all inclusive (v období 4.6.-3.9.2022); možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, animace pro děti a dospělé, živá hudba.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: pouze v pokojích superior, platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení)

Internetová adresa: www.maslinica-rabac.com

Nabídka pro děti: Mini Club a Mini Disco pro děti 6-12 let v období 4.6.-3.9.2022.

Cena zahrnuje: ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • zvolený druh stravování
  • pobytovou taxu

Děti:

  • dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA
  • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
  • pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Možné doplatky (na recepci):

  • dětská postýlka 5 €/den (pouze v pokojích superior)

Speciální nabídka:

  • 10% sleva do 31.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou