Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Istrie, Porec

Hotel Albatros Plava Laguna

- bezstarostná dovolená v all inclusive hotelu - oblíbené místo jen 5 km od Poreče - spousta možností na relaxaci i aktivní dovolenou pro celou rodinu

Destinace

Poreč je nejen malebným přístavem, ale především oblíbeným turistickým střediskem Istrie, jehož území sahá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Historie tohoto starobylého města se datuje 2000 let nazpátek, díky tomu zde najdeme zbytky antických chrámů, středověké benátské domy a paláce a také nejvýznamnější památku, byzantskou Eufráziovu baziliku ze 6.st. (na seznamu světového dědictví UNESCO). Poreč se může pyšnit i dobrým vínem a panenským olivovým olejem, díky příznivému klimatu a složení půdy. Členité okolní pobřeží vybízí ke koupání v malých zátokách s příjemnými oblázkovými plážemi. V blízkosti města se nachází největší chorvatský aquapark Aquacolors (plocha 10hektarů) s bohatou nabídkou vyžití pro děti i dospělé – tobogány, skluzavky, bazény, líná řeka. Poreč je místem pro každého, ať už jste milovník historie, zábavy, sportu či dobrého jídla.

Ubytování

 • sleva do 28.2.2022 zahrnuta v ceně (podmíněná zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: na poloostrově Zelená laguna, cca 150 m od pláže, cca 5 km od města Poreč, v sezóně zde jezdí turistický vláček do centra Poreče (v denních hodinách každých 30 minut a za poplatek), lodní spojení (v denních hodinách každých 60 minut a za poplatek).

Pláž: cca 100 m, skalnatá, betonová, travnatá s přírodním stínem, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek), v blízkosti plážového baru.

Bazén: venkovní bazén (Aqua Fun, 224 m²) se sladkou vodou, druhý venkovní bazén (102 m²) se sladkou vodou, dětský bazén (50 m²) se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), ručníkový servis.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, směnárna, sejf na recepci za poplatek, prostor na úschovu kol, parkování za poplatek 1€ /den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (economy, E2, 53338); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, s možností přistýlky (economy, E3, 92628); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, francouzské lůžko (classic, C2BF, 91212); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon (classic, C2B, 75361); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností přistýlky (classic, C3B, 92627); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, S3BN, 92626); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (superior, S2BN, 81008); 2lůžkové pokoje suite, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (suite, U3BN, 51103); 2lůžkové pokoje suite, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností přistýlky (suite, U3B, 75364); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (economy, E1, 91211); vždy vysoušeč vlasů, minibar, sejf, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: all inclusive - plná penze formou bufetu, snídaně (7:00-10:00 hod.), oběd (12:00-14:00 hod.), večeře (18:30-21:00 hod.), nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby - pivo a víno k jídlu v ceně, snack u bazénu (11:00-23:30 hod.), bar (8:00-23:30 hod.) alkoholické nápoje místní výroby - pivo a víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj; značkové alkoholické nápoje, láhvové víno a pivo za úhradu; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, animace pro děti a dospělé, živá hudba.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.plavalaguna.com

Nabídka pro děti: malý venkovní bazén pro děti, animační program pro děti.

Cena zahrnuje: ubytování, all inclusive, pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • ubytování
 • all inclusive
 • pobytovou taxu

Děti:

 • dítě do 14 let na přistýlce ZDARMA
 • 2. dítě do 5 let bez lůžka ZDARMA
 • 2. dítě do 5-12 let bez lůžka sleva 50%
 • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

 • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
 • pobyty do 4 nocí včetně, +20%
 • single use příplatek +50% (pokoje C2B, E2, C2BF, S2BN)

Speciální nabídka:

 • sleva do 28.2.2022 zahrnuta v ceně (podmíněná zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou