Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Baška Voda

Grand Hotel Slavia

Malebné pobřežní městečko Baška Voda leží cca 10 km od Makarské, je zasazené uprostřed borových lesů, které poskytují dostatek stínu i na pobřeží. Nad městem se tyčí mohutný horský masiv Biokovo, v okolí se pěstuje vinná réva, olivy, fíky a višně maraska. Ačkoliv Baška Voda patří k mladším destinacím (první hotel zde postavili v roce 1936) a rozkvět turismu nastal až od 60. let, střípky dávné historie najdete v místních muzeích (Archeologické a Malakologické) nebo na pahorku Gradina, kde byly objeveny zbytky byzantské osady a pevnosti. Na palmami obklopené promenádě narazíte na různé obchůdky, kavárničky, restaurace s mořskými specialitami a zmrzlinárnu. Letovisko má krásné, několik kilometrů dlouhé pláže s oblázky a hrubým pískem, s pozvolným vstupem do moře. Poskytuje výborné podmínky ke sportovním aktivitám ve vodě i na souši pro všechny věkové skupiny. Během léta je v provozu několik diskoték a tanečních teras, klidnější večer můžete strávit v místních restauracích a tavernách.

Ubytování

Poloha: ve vyhlášeném letovisku Baška Voda, přímo v centru.

Pláž: cca 20 m, oblázková, pláž oceněná modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pláže), možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláži (za poplatek), v blízkosti plážového baru.

Bazén: vnitřní bazén se sladkou vodou.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, restaurace a´la carte, terasa, kavárna, bary market, směnárna, bar, Wellness & Spa Fontana Spa, parkování cca 200 m u hotelu Horizont za poplatek 5€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC (standard, 86078); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, s možností 2 přistýlek (comfort, 86079); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, s možností přistýlky (superior, 86080); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, balkon (bestprice, 86077); vždy klimatizace, vysoušeč vlasů, minibar, sejf, TV/sat, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi na pokojích zdarma.

Stravování: snídaně formou bufetu; možnost dokoupení večeří (v hotelu Horizont).

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, půjčovna kol, fitness, wellness – sauna, jacuzzi, relaxační místnost, masáže, kosmetické procedury.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 5 €/den (po předchozím potvrzení)

Internetová adresa hotelu: www.hoteli-baskavoda.hr

Nabídka pro děti:

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00hod./ do 12:00hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování se snídaní
  • využití vnitřního bazénu
  • využití fitness a sauny (do 28. května a od 25. září)
  • používání lehátek a slunečníků u bazénu
  • Wi-Fi

Děti:

  • do 8 let ZDARMA

Povinný doplatek (při rezervaci):

Možné doplatky (při rezervaci):

  • večeře 650 Kč/dosp. os/den, 390 Kč/dítě 8-14 let/ den, 260 Kč/dítě 0-8 let/den

Možné doplatky (na recepci):

  • parkování 5€/den (před hotelem Horizont)
  • dětská postýlka 5€/den

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou