Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Dubrovnik

Dubrovnik President Valamar Collection Hotel

Přístavní město Dubrovník v jižní Dalmácii patří k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším turistickým destinacím ve Středomoří. Díky geografické poloze funguje celoročně jako klimatické lázně (sluneční svit až 2554 hod./rok). Je rovněž důležitým kulturním a vzdělávacím centrem se spoustou dobře vybavených sportovišť. Jeho mimořádně překrásné okolí, zachovalé kulturní a architektonické památky (na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO), vysoký ekologický standard a dobře regulovaná doprava z nej dělají skutečnou perlu Jadranu. Největší a nejtypičtější dubrovnickou památkou jsou 1940 m dlouhé městské hradby pocházející z 8. až 17. století s 15 obrannými věžemi. Projděte si i hlavní ulici a náměstí Stradun, rozhodně navštivte románsko-gotický františkánský klášter s lékárnou z poč. 14. st. a s bohatou klenotnicí a knihovnou. Jelikož je Dubrovník vyhledáván hlavně bohatší klientelou, najdete tu luxusní hotely a velký moderní jachtařský přístav. Kolem města se nachází mnoho menších pláží, např. Banje s hrubým pískem a oblázky či oblázková Copacabana. Mezi turisty se těší velké oblibě výlety na Elafitské ostrovy (Lopud, Šipan a Koločep) nebo jízda lanovkou na vrchol Srdj (412 m).

Ubytování

Poloha: luxusní hotel na malebném poloostrově Babin kuk, v blízkosti historického centra Dubrovníku.

Pláž: Val President Relax beach - pláž s prvotřídními službami, oblázková pláž Coral Beach Club (200 m severně od hotelu) a atraktivní dubrovnická pláž Copacabana (300 m severně od hotelu).

VAL PRESIDENT RELAX BEACH, jen několik metrů od hotelu se nachází Val President Relax Beach, oblázková pláž s atraktivním místem pro opalování a nejvyšší úrovní Valamarových služeb. Tady si můžete převzít plážový ručník, pronajmout lehátko s baldachýnem a strávit romantické okamžiky u moře s výhledem na Elafitské ostrovy. Pláž též nabízí potápěčské centrum a vodní sporty, malé kotviště, restauraci Miramare s nabídkou vybraných lehkých pokrmů a příležitostné denní a večerní akce.

PLÁŽ CORAL BEACH CLUB, pláž Coral Beach Club se nachází na poloostrově Babin kuk, 200 m severně od Dubrovnik President Valamar Collection hotelu. Tato pláž je považována za jednu z nejkrásnějších dubrovnických pláží díky své přírodní kráse, upravenosti, špičkovému vybavení a výhledu na moře a ostrůvek Daksu. Coral Beach Club návštěvníkům nabízí možnost pronájmu lehátek, slunečníků a baldachýnů, VIP lounge a velký beach club, který se ve večerních hodinách mění v restauraci s okouzlujícím prostředím ideálním k relaxaci u koktejlů a vybraných gastronomických delikates.

PLÁŽ COPACABANA, tato mimořádně atraktivní oblázková pláž je vzdálená pouhých 300 m od hotelu. Nachází se v severní části poloostrova Babin kuk, naproti ústí říčky Ombly do Jaderského moře. Nabízí překrásný výhled na ostrov Daksa a Elafitské ostrovy a atraktivní polovisutý dubrovnický most. Copacabana je v Chorvatsku jedinečná, neboť je to první chorvatská pláž s uměleckými skulpturami a instalacemi místních umělců. Rozkládá se na ploše 10 000 m2, a tak na ní vždy můžete najít ideální místo jen pro sebe. Bez ohledu na to, jakou máte zrovna náladu, tady si budete užívat při jedinečných zážitcích – od relaxace pod baldachýnem a popíjení koktejlů v jacuzzi hned u moře po čtení na skále, ochutnávání špičkových delikates nebo bláznivou noční zábavu. Chybět vám nebude ani akce, neboť pláž má v nabídce široký výběr sportů, a dokonce i sunset cruise motorovým člunem se sklenkou šampaňského a výhledem na dubrovnické hradby z moře.

Bazén: venkovní bazén (280 m2) se sladkou vodou, vnitřní bazén (200 m2) se sladkou vodou vyhřívanou na 28°C, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: recepce, několik restaurací vč. a´la cart a barů, terasa, ATM, Wellness & Spa Balance Mediterranean Spa by Valamar – adults only Spa centrum je k dispozici výhradně hostům starším 16 let, finská sauna 80°-100°C, infračervená sauna 45°-60°C, turecká lázeň 42°-45°C, relaxační zóna pod širým nebem s vířivkou, Kneippova lázeň nohou, organic bar s nabídkou čerstvého ovoce,  čajů a aromatizované vody, pokoj pro procedury s vířivkou (za příplatek), pokoj pro procedury pro páry (za příplatek), Beauty zóna - masáže (částečná masáž, masáž celého těla, masáž pro těhotné, hot stone masáž, aromamasáž, antistress masáž), procedury pro obličej, procedury pro tělo, autentické rituály, pedikúra, manikúra, depilace, spa balíčky; pro hotelové hosty parkování zdarma.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (classic, 80178); 2lůžkové pokoje, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, 80179); 2lůžkové pokoje, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (premium, 80180); 2lůžkové pokoje, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (delux, 80181); 1lůžkové pokoje, balkon, mořská strana (classic, 80182); 1lůžkové pokoje, balkon, mořská strana (superior, 80183); 1lůžkové pokoje, balkon, mořská strana (premium, 86962); 1lůžkové pokoje, balkon, mořská strana (delux, 86963); vždy klimatizace, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, minibar, sejf, TV/sat, telefon, Wi-Fi, župan, jednorázové pantofle.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: snídaně – formou bufetu.

Sport a zábava: vodní sporty, škola potápění, tenis, cardio fitness, sportovní hřiště, večerní animace a živá hudba na hotelové terase.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa hotelu: www.valamar.com

Nabídka pro děti: dětský klub, pozvolná pláž.

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Check-in/check-out: po 14:00hod./do 10:00hod.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • snídaně
  • parkování
  • Wi-Fi

Děti:

  • dítě do 5 let ZDARMA

Povinné doplatky (na recepci):

  • pobytová taxa 2,70€/dosp.os./den, 1,35€/dítě 12-18 let/den, děti do 12 let taxu neplatí

Možné doplatky (na recepci):

  • dětská postýlka 5€/den

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou