Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Seget Vranjica Trogir

Apartmány & mobilní domy Belvedere

Starobylé město a přístav Trogir se nachází zčásti na pevnině a zčásti na ostrově Čiovo. Přes Trogirský průliv je spojen moderním zvedacím mostem. Samotné historické centrum města se nachází na malém ostrůvku o rozměrech asi 500 x 250 m v nejužší části Trogirského průlivu (mezi pevninou a ostrovem Čiovo, s pevninou je spojen krátkým kamenným mostem) a tvoří tak přirozený vstup do Kaštelského zálivu. Jachtaři tu mají k dispozici dvě mariny, další se nachází v sousední obci Seget Donji. Středověké a hradbami částečně opevněné centrum města je od r. 1997 zapsáno do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO, představuje nejlépe zachovalý románsko-gotický komplex nejen v Dalmácii, ale v celé Východní Evropě. Najdete zde zachovalý zámek, věž, asi deset kostelů a řadu obytných domů a paláců z románského, gotického, renesančního a barokního období.

Ubytování

Poloha: v lokalitě Seget Vranjica, cca 4 km severně od Trogiru.

Pláž: 100-150 m, oblázková.

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou.

Vybavení kempu: klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, bary, obchod, parkoviště zdarma pro 1 auto na 1 mobilní dům/1 apartmán.

Ubytování: apartmán A2+2, velikost 33 m², ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let anebo 1 dosp. os. a 1 dítě do 12 let, TV/sat, sprcha/WC, klimatizace, terasa (84490, typ A); apartmán A4+2, velikost 43 m², 2 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let anebo 1 dosp. os. a 1 dítě do 12 let, TV/sat, sprcha/WC, klimatizace, terasa (84491, typ B); vždy vybavený kuchyňský kout, kávovar, povlečení a ručníky; mobilní dům MH4+2 - velikost 32 m² - 2 oddělené 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro 2 děti do 12 let, vzdálenost od moře 50-150 m (standard, 84489); mobilní dům MH4+2 - velikost 32 m² - 2 oddělené 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro 2 děti do 12 let, vzdálenost od moře do 20 m (superior, 90729); vždy vybavený kuchyňský kout, terasa s venkovním posezením pro 4 osoby, 2x koupelna (sprcha/WC), klimatizace, TV/sat.

Internet: Wi-Fi zdarma pouze na recepci.

Stravování: vlastní, možnost dokoupení snídaní.

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, stolní fotbal, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol a elektrokol, animační programy pro děti a dospělé a živá hudba (v sezoně).

Domácí mazlíčci: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresu resortu: www.vranjica-belvedere.hr

Cena zahrnuje: nájem apartmánu/mobilního domu, ložní prádlo (výměna 1x týdně), ručníky (výměna 2x týdně), pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 1,40€/dosp. os./den, 0,70€/dítě 12-18 let, děti do 12 let pobytovou taxu neplatí a registrační poplatek 1€/osobu/pobyt (platba na recepci).

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje:

 • nájem apartmánu/mobilního domu
 • ložní prádlo (výměna 1x týdně) a ručníky (výměna 2x týdně)
 • klimatizaci
 • využití venkovního bazénu
 • parkování
 • animační programy v sezóně

Povinné doplatky (na recepci):

 • závěrečný úklid 40€/apartmán nebo mobilní dům (v případě, že klienti před odjezdem apartmán nebo mobilní dům sami uklidí, doplatek neplatí; čistící prostředky poskytne recepce).

Možné doplatky (při rezervaci):

 • snídaně 330 Kč/dosp.os./den, 230 Kč/dítě do 12 let
 • zpáteční autobusová doprava 2.640 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

 • domácí mazlíček 5€/den
 • dětská postýlka 5€/den

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou