Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Makarska

Aminess Khalani Beach Hotel

- překrásná lokalita přímo u pláže - pár minut po promenádě od centra Makarské - top destinace na Jadranu

Město Makarska patří mezi největší a nejznámější prázdninová letoviska v Chorvatsku. Rozkládá se v široké zátoce a je chráněné horským masivem Biokovo.  Proslulost získala díky dlouhé oblázkové pláži Donja Luka s pozvolným vstupem do moře a s kvalitními službami, dlouhé pobřežní promenádě, ale i díky svému rušnému nočnímu životu (diskotéky a hudební kluby). Navštívit můžete Malakologické muzeum s unikátní sbírkou schránek měkkýšů z Jadranu a dalších světových moří. Letovisko je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety do okolních měst a míst na riviéře nebo na okolních ostrovech. Do pohoří Biokovo se organizují výlety s tématy “ranní vítání slunce nad mořem” či “západ slunce nad mořem”. Nezapomeňte ochutnat místní speciality, např. slavné makarské „rafioli“, dort „makarana“, likér Maraschino nebo dezertvní víno „Prošek“. 

Ubytování

  • 15% sleva do 31.1.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
  • 10% sleva do 31.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: přímo na pláži, cca 1 km o centra Makarské.

Pláž: 50 m, oblázková, vhodná pro děti, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži zdarma (v omezeném množství).

Bazén: venkovní bazén (250 m²) se sladkou vodou, venkovní bazén (140 m²) se sladkou vodou, dětský bazén (32 m²), vnitřní bazén (176 m²) se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), pool bar, ručníkový servis.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, směnárna, sejf na recepci za poplatek, Wellness & Spa zona – sauny (turecká, finská, bio, parní), solná jeskyně, relaxační zona, zážitkové sprchy, privátní Spa, masáže a kosmetické procedury, venkovní parkování za poplatek 3€/den (platba na recepci), garážové parkování za poplatek 10€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, atrium, s možností 2 přistýlek (S2A, 95143); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností 2 přistýlek (premium, S2B, 95144); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled pohoří, s možností 2 přistýlek (delux, S2DB, 95145); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek (delux, S2DBS, 95146); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek (luxury, S2LBS, 95147; vždy vysoušeč vlasů, LCD TV, minibar, sejf, telefon; všechyn pokoje jsou1/2+2 a mají twin lůžka 220 x 210 cm (celkový rozměr) a přistýlka je vždy pohovka 142 x 190 cm pro max 2 děti do 14 let nebo 1 dosp. os.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava: Bike centrum Makarská, pronájem a profesionální servis mechanických a elektro kol, tenisové dvorce a vodní sporty (za poplatek).

Domácí mazlíčci: platba na recepci 20€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.aminess.com

Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • polopenzi
  • pobytovou taxu

Děti:

  • dítě do 14 let na přistýlce ZDARMA
  • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.640 Kč/os.

Speciální nabídka:

  • 15% sleva do 31.1.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
  • 10% sleva do 31.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou