Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Sibenik

Amadria Park: Lifestyle Hotel Jure

Historické městečko a přístav Šibenik leží v severní Dalmácii, v malebném Šibenickém zálivu, v ústí jedné z nejkrásnějších krasových řek Krky. Díky poloze je významným dopravním uzlem, díky příznivému podnebí vyhledávaným turistickým letoviskem. Nachází se zde mnoho významných památek, včetně mimořádně ceněné katedrály Sv. Jakuba (na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO), přes 20 kostelů a 4 městské pevnosti, zároveň tu najdete mnoho restaurací, taveren a barů. Najdete tu i bohaté kulturní vyžití (letní festivaly, koncerty, tradiční slavnosti a folklorní večery). Okolní pohádkovou přírodou vedou cyklistické stezky, za návštěvu stojí 2 národní parky, Krka a Kornati. Šibenik je kombinací moderního a tradičního středomořského města s bohatým kulturním dědictvím.  

Ubytování

Poloha: v resortu Amadria Park, cca 6 km od Šibeniku.

Pláž: písčitá, oblázková.

Bazén: 2venkovní bazény pro dospělé a děti, wellness & SPA centru Jure (18+ only) za poplatek, sluneční terasa, možnost pronájmu lehátek a slunečníků u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: recepce, směnárna, restaurace, terasa, aperitiv bar, obchod se suvenýry a novinami, parkoviště za poplatek 8 €/den.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled do atria (2A, 86902); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, francouzský balkon, výhled do dvora nebo do parku (2CGF, 84467); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, francouzský balkon, s možností dvou přistýlek - rozkládací pohovka 140x190 cm (22CGF, 84469); 4lůžkové pokoje (2/2 spojené pokoje), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, francouzský balkon, výhled do dvora nebo do parku, pro 2 dosp. os. a 2 děti do 12 let (C2CGF, 84470); 4lůžkové pokoje (2/2 pokoje nespojené, vedle sebe), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, francouzský balkon, výhled do dvora nebo do parku, pro 2 dosp. os. a 2 děti do 16 let (D2CGF, 84468); 4lůžkové pokoje (2 pokoje nespojené, vedle sebe), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled do dvora nebo do parku, pro 2 dosp. os. a 2 děti do 16 let (D2CGB, 84473), 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, francouzský balkon, výhled do dvora nebo do parku (SLU, 84487); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled do parku (2CGB, 84472); vždy minibar, sejf, vysoušeč vlasů.

Internet: Wi-Fi na recepci a na pokojích zdarma.

Stravování: snídaně formou bufetu; možnost dokoupení večeří; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: v resortu za poplatek aquapark Dalmácie, minigolf, víceúčelové kurty (tenis, fotbal), vodní sporty; denní klub »En Vouge beach club«, dalmatskou etno vesnice, cukrárna »Sweet Dreams Cakehouse« a mnoho dalších obchodů.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: na vyžádání, za poplatek 6 €/den.

Internetová adresa hotelu: www.amadriapark.com

Nabídka pro děti: bazén, za poplatek aquapark Dalmácie, minigolf Pirátské dobrodružství.

Cena zahrnuje: ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Check-in/ check-out: po 15:00hod./ do 11:00 hod.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje:

 • ubytování
 • zvolený druh stravování
 • využití venkovního bazénu
 • Wi-Fi.

Děti:

 • až 2 děti do 16 let ZDARMA
 • dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

 • večeře 835 Kč/dosp. os./den v období 27.6.-28.8.2021, v ostatních termínech 500 Kč/dosp. os./den, děti 3-12 let mají slevu 50%
 • zpáteční autobusová doprava 2.640 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

 • parkování 8 €/auto/den (1.7.-31.8.2021), v ostatních termínech 5 €/auto/den
 • vstup do Wellness & Spa Ivan 15 €/os./den
 • vstup do Wellness & Spa Jure (18+) 9,30 €/os./den
 • dětská postýlka 6 €/den

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou