Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Trpanj / polotok Pelješac

Adriatiq Hotel Faraon

Destinace

Trpanj je jedním z nejstarších osídlených míst na poloostrově Pelješac, leží na jeho severním pobřeží. Byl prvním místem, kde byla chorvatština oficiálně upřednostněna před italštinou. Původní rybářské a fařmářské městečko se rozrostlo v turistickou oázu, která přitahuje každým rokem více a více turistů. Díky chráněné poloze má příjemné mikroklima, dostatek vláhy a vegetace, včetně borových hájů na pobřeží, které spolu s palmami a tamaryšky poskytují dostatek stínu. Letovisko nabízí krásné oblázkové a skalnaté pláže, vynikající kuchyni a vyhlášené víno. V blízkosti se nachází zátoka Blace s léčivým bahnem (velmi účinné při chorobách pohybového ústrojí a gynekologických problémech). Okolí Trpanje je ideální pro pěší túry a cyklistiku. V nedotčené přírodě můžete využít stezky různých délek a obtížnosti. Zvláště pěkná je stezka "kolem moře", v délce 2 km. Trpanj je místem pro zábavu i odpočinek. Určitě nebudete zklamáni.

* V minulosti to byl hlavní přístav poloostrova, nyní sem jezdí trajekt z pevninského Ploče.

Ubytování

Poloha: hotel pavilonového typu (3 budovy), v obci Trpanj, na poloostrově Pelješac.

Pláž: cca 30 m, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek), bar na pláži.

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (do obsazenosti).

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, parkování za poplatek 5€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV, klimatizace, balkon, výhled na moře, s možností přistýlky (comfort, 35165); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV, klimatizace, balkon, výhled na moře, s možností přistýlky (premier, 35164); 2/2lůžkové propojené pokoje, sprcha/WC, TV, klimatizace, balkon, mořská strana (family, 66778); 2/2lůžkové propojené pokoje, sprcha/WC, TV, klimatizace (family, 35166); vždy vysoušeč vlasů, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi na pokojích a na recepci zdarma.

Stravování: all inclusive - plná penze formou bufetu; místní nápoje u obědů a večeří (nealkoholické nápoje, červené a bílé víno, pivo), místní nápoje v all inclusive baru u bazénu od 10:00 do 23:00 hod. (alkoholické nápoje, červené a bílé víno, pivo, voda, džusy); odpolední občerstvení na terase u bazénu od 16:00 do 17:00 hod. (káva, čaj, sušenky).

Sport a zábava: vodní sporty, stolní tenis, animační programy pro děti a dospělé 6 dní v týdnu, živá hudba 1krát týdně (v sezóně), dětský klub pro děti 4-12 let, bowling, půjčovna kol, půjčovna kanoí.

Domácí mazlíčci: povoleni mimo hlavní sezonu 3.7.-20.8.2021, platba na recepci 5€/den + závěrečný úklid 25€ (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa hotelu: www.hotelfaraon-adriatiq.com

Nabídka pro děti: animační programy, dětský bazén, dětský klub.

Cena zahrnuje: ubytování, all inclusive, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli; CK zajišťuje autobusovou dopravu k trajektu do přístavu Ploče za 2.990 Kč, cena zahrnuje trajekt Ploče – přístav Trpanj a zpět.

Check-in/check-out: 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.640 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

  • dětská postýlka 5€/den
  • sejf na recepci 3€/den
  • parkování 5€/den
  • domácí mazlíček 5€/den + závěreční úklid 25€ (po předchozím potvrzení).

Poznámka:

  • pokoje Premier jsou v samostatné budově v úrovni recepce
  • pokoje Comfort jsou přístupné po schodech

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou