Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Dalmácie, Primosten

Hotel Zora

- oblíbený hotel v těsné blízkosti malebného Primoštenu - TOP destinace na Jadranu - animační programy pro děti

Destinace

Malebný a romantický Primošten leží ve střední Dalmácii na dvou poloostrůvcích mezi zátokami Luka Primošten a Raduča, 26 km jižně od Šibeniku. Byl osídlen již od pravěku, bývalou rybářskou vesničku na malém ostrůvku od 16. st. spojoval s pevninou most, který později nahradila sypaná hráz (odtud název „při-mostěn“). Do 19. st. byl obehnán hradbami, dodnes se dochovala velká vstupní brána. Kolem poloostrova vede chodníček, máte tak na dosah starobylé centrum s tradičními kostely, mnoha restauracemi, pizzeriemi, kavárnami, cukrárnami a také obchody a půjčovnou loděk. Sousední zelení pokrytý poloostrůvek Raduča slouží výhradně jako letovisko s restauracemi, bary, hřišti a krytým bazénem. Borovicemi lemované, převážné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, patří k nejkrásnějším na chorvatském pobřeží. Ke koupání a potápění můžete využít i několik okolních ostrůvků a zátok. Místní obyvatelé se kromě cestovního ruchu živí rybářstvím či pěstováním olivovníků a vinné révy (dobré červené víno značky Babič). Pro město je typické udržování starých tradic a obyčejů, což se projevuje i na oblečení domácích obyvatel nebo tradičními oslími závody, které se konají každé léto.

Ubytování

 • 10% sleva do 31.1.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 35%)

Poloha: na poloostrově Raduča, uprostřed borového lesa, jen 500 m od Primoštenu.

Pláž: cca 50 m, oblázková, vhodná pro děti, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, s pohyblivou skleněnou střechou.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, kavárna s terasou, plážový bar, wellness (sauna, masáže, kosmetické procedury, jacuzzi, malé fitness), parkování za poplatek 5€/den (platba na recepci).

Ubytování: 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, klimatizace, balkon (comfort, 3*, 42898); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, klimatizace, balkon (premier, 4*, 39618); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, klimatizace, balkon, s možností přistýlky (comfort, 3*, 2232);  2lůžkové pokoje, sprcha/WC, klimatizace, balkon, s možností přistýlky (premier, 4*, 18526); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, klimatizace, strana park, s možností přistýlky (comfort promo, 3*, 91606); 4lůžkové pokoje (2/2 pokoje), sprcha/WC, klimatizace, balkon (comfort, family, 3*, 15366), 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, klimatizace, francouzský balkon, s možností 2 přistýlek (premier family mini, 4*, 71414); vždy vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, Wi-Fi; v pokojích comfort (3*) minibar na vyžádání (za poplatek 5€/den - platba na recepci),  v pokojích premier (4*) minibar, sejf, k dispozici župan, pantofle, velké osušky.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost dokoupení večeří; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, basketbal, půjčovna kol, dětský klub, animační programy, živá hudba.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 6€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.zora-hotel.com

Nabídka pro děti: dětský klub pro děti 4-12 let (6xtýdně), velká klimatizovaná herna s plazmovou TV, 2 malé herny, dětské hřiště.

Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 11:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • ubytování
 • polopenzi
 • pobytovou taxu
 • Wi-Fi

Děti:

 • děti do 12 let ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

 • obědy 400 Kč/os./den
 • zpáteční autobusová doprava 2.590 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

 • parkování 5€/den (1.6.-30.9.2022), ostatní termíny 3,50€/den
 • dětská postýlka 6€/den

Speciální nabídka:

 • 10% sleva do 31.1.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 35%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou