Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Kvarner, Pag-Insel Pag

Hotel Pagus

- přímo na pláži, v klidné části města Pag - ideální rodinná dovolená v all inclusive hotelu - vyzkoušejte místní specialitu „Paški“ sýr

Destinace

Pag, největší město stejnojmenného ostrova, se rozprostírá u Pažského zálivu, jenž přechází ve slané jezero. Zbytky původního Pagu leží od toho současného dva kilometry a v lokalitě probíhá archeologický průzkum. Nejoblíbenější městská pláž je Modrou vlajkou oceněná oblázková Prosika, s pozvolným vstup do vody, oblíbená mezi rodinami s menšími dětmi. Ve městě se nachází mnoho restaurací a barů a také můžete využít bohaté možnosti ke sportování, např. vodní sporty jako je jachting, windsurfing, vodní lyže a skútry nebo potápění, na souši tenis, volejbal a fotbal, pro milovníky lezení se v okolí nachází několik skal, s lezeckými cestami různých obtížností. Jedinečné jsou pažské krajky šité jehlou a tenkou nití, r. 2009 se dostalo místní krajkářství mezi nehmotné památky kulturního dědictví UNESCO. Během letní sezony se ve městě pořádají folklórní představení, na konci července oblíbený letní karneval a 15. srpna probíhá mariánská pouť.

Trajektne linije

Ubytování

  • 10% sleva do 31.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
  • 7=6 a 14=12 v období do 10.6. a od 10.9.2022

Poloha: na ostrově Pag, v klidné části města, cca 500 m od centra Pagu.

Pláž: cca 10 m, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), bar u bazénu.

Vybavení hotelu: klimatizované společné prostory, recepce, směnárna, restaurace, kavárna s terasou, gril bar na pobřeží, Wellness & Spa na 1.200 m² - vnitřní bazén, finská sauna, masáže, whirpool, kosmetické procedury, parkování za poplatek 8€/den na městském parkovišti.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (standard, 86019); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností přistýlky pro dítě do 14 let (superior, 11544); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek (family, 90999); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností 2 přistýlek (junior suite, 94542); vžd vysoušeč vlasů, minibar, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu (nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby - pivo a víno při obědu a večeři); možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: vodní sporty, dětské hřiště, půjčovna kol.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.hotel-pagus.hr

Nabídka pro děti: dětský animační program o období 15.6.-15.9.2022.

Cena zahrnuje: ubytování, all inclusive a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • all inclusive
  • pobytovou taxu

Děti:

  • dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA
  • dětské animace v sezóně ZDARMA

Možné doplatky (při rezervaci):

  • pobyty do 2 nocí včetně, +20%

Speciální nabídka:

  • 10% sleva do 31.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
  • 7=6 a 14=12 v období do 10.6. a od 10.9.2022

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou