Chorvatsko od 1096 CZK

Chorvatsko, Istrie, Porec

Hotel Flores

- hotel v klidné části plné zeleně - jen pár minut pěšky od centra Poreče, města s rozpoznatelnou tradicí a pohostinností, o kterém lze právem říci, že je nejznámějším letoviskem na chorvatském Jadranu

Destinace

Poreč je nejen malebným přístavem, ale především oblíbeným turistickým střediskem Istrie s tradicí turismu již od roku 1844. Jeho území se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Historie tohoto starobylého města se datuje 2000 let nazpátek, díky tomu zde najdeme zbytky antických chrámů, středověké benátské domy a paláce a také nejvýznamnější památku, byzantskou Eufráziovu baziliku ze 6.st. (na seznamu světového dědictví UNESCO). Poreč se může pyšnit i dobrým vínem a panenským olivovým olejem, díky příznivému klimatu a složení půdy. Členité okolní pobřeží vybízí ke koupání v malých zátokách s příjemnými oblázkovými plážemi, z nichž řada je označena Modrou vlajkou - mezinárodním symbolem, označujícím vysokou kvalitu pláže a mořské vody. V blízkosti města se nachází největší chorvatský aquapark Aquacolors (plocha 10hektarů) s bohatou nabídkou vyžití pro děti i dospělé – tobogány, skluzavky, bazény, líná řeka. Poreč je místem pro každého, ať už jste milovník historie, zábavy, sportu či dobrého jídla.

Ubytování

Poloha: v piniovém háji, uprostřed zeleně, jen 400 m od centra Poreče.

Pláž: 50 m, betonová plata, sprchy na pláži, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek.

Bazén: vnitřní bazén se sladkou vodou v rámci wellness centra.

Vybavení hotelu: centrální restaurace, bar, kavárna, terasa, internetový koutek, výtah, parkování za poplatek 8€ /den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, klimatizace, s možností přistýlky (76368); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, klimatizace (76369); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, klimatizace, s možností 2 přistýlek (family, 86097); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, internetové připojení, telefon.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: snídaně formou bufetu.

Sport a zábava: vnitřní bazén se sladkou vodou, whirlpool, wellness, fitness, sauna.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 12€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.hostin.cz

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování se snídaní

Povinné doplatky (při rezervaci):

  • pobytová taxa 47 Kč/dosp.os./den, 23 Kč/dítě 12-18 let, děti do 12 let pobytovou taxu neplatí

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.490 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

  • dětská postýlka 12€/den

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou