Chorvatsko od 186 CZK

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Valamar Collection Girandella Resort - Adults

- luxusní dovolená v jedinečném resortu pouze pro osoby starších 14 let - infinity venkovní bazén a čtyři tematické pláže - prodloužená snídaně s brunchem

Destinace

Původně rybářská osada Rabac, ležící ve stejnojmenné malé zátoce na Istrijském poloostrově, otevírá bránu Kvarnerské riviéry. Čisté moře, krásné oblázkové pláže a skvělé klima předurčily toto místo k rychlému rozvoji turistiky (první hotel tu byl otevřený již v roce 1889). Dnes zde panuje čilý společenský ruch, atraktivní a dobře vybavené letovisko řadí Rabac k oblíbeným turistickým destinacím. Nabídka ubytovacích služeb se stále zkvalitňuje, letovisko nabízí řadu hotelů a jiných objektů, kde můžete strávit báječnou dovolenou. Díky klimatu se sem jezdí i na zimní ozdravné pobyty.

Ubytování

  • 15% sleva do 1.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
  • hotel je navržen pouze pro dospělé (pro osoby starších 14 let)

Poloha: vedle krásných pláží, cca 1 km od Rabacu.

Pláž: skalnatá, oblázková, pláž byla oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), 4 tematické pláže Carnerolo, Sunrice, Maro Family a Sundance Sandy Family; možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži zdarma (v omezeném množství).

Bazén: Infinity venkovní vyhřívaný bazén (28°C, 200 m²) se sladkou vodou pouze pro hosty Girandella Designed for Adults, ručníkový servis, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), poolbar.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, směnárna, sejf na recepci za poplatek, wellness – sauna (finská, parní, infra, aroma), fitness, jacuzzi, solárium, beauty centrum, masáže, kosmetické procedury, parkování v ceně.

Ubytování: 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (superior, ASU2P, 90785); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (superior, ASU2P, 90783); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (superior, ASU2S, 90784); vždy vysoušeč vlasů, minibar, sejf, telefon.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: Champagne Breakfast & Brunch – rozšířená snídaně s brunchem formou fufetu (8:00-14:00 hod.), šumivé víno, značková káva nejvyšší kvality, istrijský lahůdkový koutek s ručně krájeným pršutem, vynikající sýry, tématický bufet, jogurtový bar, salátový bar, vaječné speciality, brunch s nabídkou čerstvě připravených jídel.

Sport a zábava: fitness, víceúčelová místnost pro společné cvičení, Bike Center Rabac (vše pro cyklisty na jednom místě), animace pro dospělé (v sezóně), víceúčelové sportovní hřiště, minigolf, půjčovna kol (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Domácí mazlíčci: platba na recepci 25€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: nelze.

Internetová adresa: www.valamar.com

Cena zahrnuje: ubytování, snídani s brunchem a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • prodloužená snídaně s brunchem
  • pobytovou taxu

Možné doplatky (při rezervaci):

  • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
  • pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Poznámka:

  • hotel navržen pouze pro dospělé

Speciální nabídka:

  • 15% sleva do 1.3.2022 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou