Chorvatsko od 1096 CZK

Chorvatsko, Istrie, Umag

Apartmány Katoro Plava Laguna

- moderní a luxusní apartmány - ubytujte se v blízkosti Umag Tennis Academy - apartmány vhodné pro rodinnou dovolenou

Destinace

Umag je přístavní město na severozápadě Istrijského poloostrova. Starobylé jádro leží na úzkém poloostrůvku mezi dvěma mělkými zálivy (severnější funguje jako přístav s jachtařskou marinou). Jeho počátky najdeme v 7. st., kdy zde vznikla starořímská osada; až do 10. st. sužovaly obyvatele ničivé nájezdy loupeživých pirátů, po vypálení původní osady se obyvatelstvo opevnilo (z té doby pochází dochované zbytky městských hradeb). Ve starobylých uličkách najdete spoustu půvabných zákoutí, restaurací, taveren a kaváren, panuje zde čilý společenský ruch, najdeme tu i moderní sportoviště a pláže. Umag je známý především díky tenisovým turnajům ATP (od r. 1990). Příznivé podnebí přeje pěstování vinné révy, největší vinné sklepy na Istrii najdete právě tady. Okolní mělčiny zase přejí rybářům.

Ubytování

 • 20% sleva do 31.1.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
 • 15% sleva do 15.3.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Poloha: turistické středisko Katoro, v blízkosti pláže, cca 3 km od města Umagu, v sezóně zde jezdí turistický vláček (za poplatek).

Pláž: 50 m, skalnatá, betonová, pláž oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků a lehátek na pláži (za poplatek), plážový bar.

Bazén: venkovní bazén (1040 m²) s mořskou vodou, dětský bazén (200 m²) se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), bar u bazénu.

Vybavení resortu: recepce, restaurace, pizzerie, fast food, bar, mini market, směnárna, ATM, parkování za poplatek 1€/den (platba na recepci).

Ubytování: apartmán A2-4, velikost 30 m², balkon/terasa 5 m² - 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, strana park (classic, CA2BP2, 84513); apartmán A2-4, velikost 30 m², balkon/terasa 5 m²- 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, strana park (superior, SA2BP2, 80510); apartmán 1/2+3, velikost 37 m², balkon/terasa 12 m² - 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu, strana park (classic, CA2BP3, 84514); apartmán 1/2+3, velikost 37 m², balkon/terasa 12 m² - 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu, strana park (superior, SA2BP3, 80511); vždy klimatizace, vybavený kuchyňský kout, kávovar, mikrovlnná trouba, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon.

Internet: Wi-Fi v celém resortu, na recepci zdarma, v apartmánech za poplatek.

Stravování: bez stravování, možnost dokoupení snídaní a večeří (snídaně a večeře formou bufetu).

Sport a zábava: stolní tenis, volejbal, basketbal; nedaleko za poplatek: tenisové kurty, volejbal, půjčovna kol; možnost vodních sportů na pláži (za poplatek); animační programy pro dospělé a děti, večer s živou hudbou (v sezóně); Umag Tennis Academy (26 tenisových dvorců, tenisová škola); Park & Ride station (pronájem kol a elektrokol).

Domácí mazlíčci: do 10 kg, platba na recepci 16€/den (po předchozím potvrzení), zákaz vstupu se psy do restaurace, na recepci a k bazénu.

Dětská postýlka: v ceně (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.plavalaguna.com

Nabídka pro děti: animační programy pro děti od 5 do 12 let a mini disco.

Cena zahrnuje: nájem apartmánu a pobytovou taxu.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • nájem apartmánu
 • pobytovou taxu

Možné doplatky (při rezervaci):

 • polopenze 644 Kč/dosp. os./den v období 28.5.-8.9.2023, v ostatních termínech 552 Kč/dosp. os./den, děti do 5 let sleva 100%, děti 5-14 let sleva 50%
 • zpáteční autobusová doprava 2.390 Kč/os.
 • pobyty do 4 nocí včetně, +20%

Možné doplatky (na recepci):

 • domácí mazlíčci 18€/den (po předchozím potvrzení)

Poznámka:

 • dětská postýlka v ceně (po předchozím potvrzení)

Speciální nabídka:

 • 20% sleva do 31.1.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)
 • 15% sleva do 15.3.2023 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 50%)

Nabídky

Nabízíme nejnižší cenu ve vybraném období. Jiný termín a podmínky zadejte znovu do vyhledávače.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou