Proč zvolit tuto plavbu?

Čtyřdenní plavba za krásami Chorvatska je správnou volbou pro ty, kteří chtějí navštívit krásná místa v krátkém časovém období.

Naše dobrodružství započne ve Splitu a odsud vyrazíme na ostrovy a do míst, které musí na Jadranu vidět každý. Plavba je rozvržena tak, abyste měli za 4 dny možnost poznat krásná místa, odpočinout si a odvést si sebou domů krásné zážitky z plavby.

Jednosměrná plavba ze Splitu přes Stari Grad, Hvar, Korčulu do Dubrovníku.

Délka plavby: 4 dnů

Cena za osobu od: 23 850 CZK

Termíny vyplutí pro rok 2022: květen (07, 14, 21, 28), červen (4, 11, 18, 25), červenec (2, 9, 16, 23, 30), srpen (6, 13, 20, 27), září (3, 10, 17, 24), říjen (1, 8, 15). Popis lodi:

map

Den 1 / SPLIT příjezd, sobota (UR, V)
Budete převezeni z letiště ve Splitu anebo z Vašeho hotelu ve Splitu do přístavu, ve 13:00 hod. začíná naloďování. Před uvítací recepcí a následnou večeří se můžete ubytovat ve své kajutě.

Den 2 / SPLIT – STARI GRAD, neděle (S, O)
Ranní plavba do města Stari Grad na ostrově Hvar, během níž bude zastávka na koupání a oběd na palubě. Stari Grad je jedno z nejstarších měst v Evropě, s mnohými přátelskými a levnými tavernami a restauracemi v uličkách starého města. Od roku 2008 jsou Starogradská Planina a centrum Starého města zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Večer můžete prozkoumat město na vlastní pěst.

Den 3 / STARI GRAD – HVAR – KORČULA (Ochutnávka vína), pondělí (S, O, OCH)
Dopolední odjezd směrem do města Hvar na ostrově Hvar, oblíbeného místa setkávání mezinárodní smetánky. Při prohlídce tohoto půvabného města s osm století starou architekturou se můžete kochat malebnými uličkami a prvním veřejným divadlem v Evropě (starší než Shakespearovo divadlo ve Velké Británii). Poté vyplujeme na Korčulu, se zastávkou na koupání v jedné z nedotčených zátok a obědem na palubě. Brzy odpoledne zakotvíme v Korčule, považované za rodiště slavného cestovatele Marca Pola. Vydejte se na procházku po tomto opevněném městě, které je jedno z nejlépe zachovaných středověkých měst ve Středomoří a užijte si ochutnávku vína v jedné z místních vináren. Večer individuální volno, vychutnejte si večeři v jedné z mnoha dobrých restaurací.

Den 4 / KORČULA – DUBROVNÍK odjezd, úterý (S, O)
Ráno opouštíme Korčulu a míříme do Dubrovníku, „Perly Jadranu“, zapsaného v seznamu světového dědictví UNESCO, během plavby bude podáván oběd. Do přístavu v Dubrovníku dorazíme odpoledne, opusťte prosím kajutu a svá zavazadla odložte do salonu. Přijměte pozvánku na pěší okruh po měste s průvodcem, prohlédněte si nádherná místa Starého města a užijte si panoramatickou jízdu autobusem. V historickém centru si projdeme STRADUN - ulici i náměstí, nejznámější místo uvnitř městských hradeb a další nejzajímavější památky Dubrovníku. Po prohlídce města si můžete vzít svoje zavazadla z lodi a tím naše cesta končí. Budete převezeni na letiště nebo do Vašeho hotelu v Dubrovníku.

Zkratky: S – snídaně, O – oběd, V – večeře, UR – uvítací recepce, OCH – ochutnávka.

Poznámka: V případě nedostatečného počtu rezervací může KOMPAS plavbu zrušit a nabídnout Vám náhradní plavbu. Rezervace plaveb se provádějí do 31.12.2021, do 31.01.2022 je splatnost zálohy za plavbu

V případě zájmu o rezervaci plavby nebo dodateční informace nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře níže.

Cena zahrnuje

 • Plavbu na 3 noci ze Splitu do Dubrovníku
 • Loď kategorie Supreme v kajutě s vlastní koupelnou, klimatizací a LCD TV
 • Příjezd společným transferem z letiště nebo z hotelu ve Splitu
 • Odjezd společným transferem na letiště nebo do hotelu v Dubrovníku
 • Denně snídaně formou bufetu
 • 3 obědy se 4 chody
 • Uvítací večeři
 • Automat na vodu
 • Každý den zdarma káva, čaj a čerstvé ovoce
 • Profesionální manager plavby po celou dobu
 • Whisper technology – vylepšené cestování
 • Denně kajutový servis
 • Zavazadlový servis
 • Wi-Fi zdarma na palubě
 • Prohlídky měst Hvar, Korčula a Dubrovník
 • Ochutnávka vína v Korčule

Cena nezahrnuje

 • Nápoje na palubě, jídlo navíc.
 • Přístavní taxu a turistickou taxu 15€/os.
 • Poplatky za vstupy

Slevy: Dítě (3-12 let) má slevu 20 %, je-li ve dvoulůžkové kajutě spolu s 1 dospělou osobou.

Příplatek za jednolůžkovou kajutu 60-80 % dle termínu.

Pošlete poptávku

Souhlasím, že Kompas Praha, používá moje osobní údaje z tohoto formuláře k přípravě požadované nabídky, k provádění přímého marketingu (upozornění na novinky a speciální nabídky společností skupiny Kompas d.d.) pomocí e-mailu. Odběr oznámení můžete kdykoli zrušit.

Kompas plus - svět cestovních výhod
EXKLUZIVNÍ DOVOLENÁ

Kompas Concierge. Můžete vše. Nemusíte nic.

Více informací
Kompas plus - svět cestovních výhod
dovolená na míru

Zkušený tým konzultantů pro vás do 24 hodin připraví individuální nabídku na míru. Klientovi poskytujeme osobní přístup a komplexní profesionální servis.

Udělejte si dovolenou